Nabídka servisu a služeb

SLUŽBA VYPROŠTĚNÍ 24 hod.

bunový pohon lanový výtah
(okamžitý servisní zásah)
Služba servis zahrnuje okamžitý výjezd technika z důvodu vyproštění osob uvíznutých v kabině výtahu. Po nahlášení požadavku nastupují servisní pracovníci na vyproštění osoby do 1 hodiny.
 
Naší snahou je čas strávený k dopravě technika zkrátit na minimum.
 
Poskytování této služby je vždy podmíněno uzavření servisní smlouvy mezi provozovatelem a naší společností. Služba vyproštění je vždy součástí základního nebo kompletního servisu.
 

ZÁKLADNÍ SERVIS

Na výtazích uvedených ve smlouvě provádíme v normální pracovní době celkový základní servis v rozsahu příslušných ČSN:
  • údržba, čištění, mazání, bezpečnostní kontroly, revize, odborné zkoušky dle platných norem. Doprava zahrnuta v ceně.
Potřebný pomocný materiál, čistící a mazací prostředky jsou dodávány automaticky, jsou zahrnuty v ceně a zajištěny k ochraně životního prostředí. Při opravě výtahu jsou materiál, výkon práce a doprava fakturovány samostatně. Základní servis bude prováděn v pracovní době od 8 do16 hod.
 
Po nahlášení závady nastupují servisní pracovníci na opravu do 6-ti hodin. Nepřetržitá dispečerská služba 24 hodin denně. Non stop dispečink. První proškolení personálu objednatele je zdarma.
 

KOMPLETNÍ SERVIS

Na výtazích uvedených ve smlouvě provádíme v normální pracovní době celkový základní servis v rozsahu příslušných ČSN EN 274002, 274007:
  • údržba, čištění, mazání, bezpečnostní kontroly, revize, odborné zkoušky dle platných norem.
Potřebný pomocný materiál, čistící a mazací prostředky jsou dodávány automaticky, jsou zahrnuty v ceně a zajištěny k ochraně životního prostředí. Do kompletního servisu patří běžné provozní poruchy odstraněné do jedné hodiny v nepřetržitém režimu 24 hodin denně. Odstranění těchto poruch je zdarma.
 
V ceně rozšířeného servisu je zahrnut hodinový výkon práce s dopravou a drobný materiál. Po nahlášení závady nastupují servisní pracovníci na opravu do 4 hodin. Nepřetržitá dispečerská služba 24 hodin denně. Non stop dispečink.
 
Pravidelné školení personálu objednatele je zdarma. Rozsah služeb lze upravit podle individuálních požadavků objednatele. Kontaktuje nás pro vypracování návrhu servisních služeb Vašeho zařízení.
 
Jednatel společnosti Pavel Vejs.
Poslat odkaz na e-mail Vytisknout stránku
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.