Osobní výtahy

kabina
Naše společnost nabízí úplnou řadu osobních výtahů a takových technických řešení, aby odpovídala požadavkům provozovatele na účel provozu a požadovaný design.
 
Jsme schopni dodat úplnou řadu lanových a hydraulických osobních výtahů. Sjednocujeme funkční řešení a estetický vzhled. 
 
Specializujeme se také na dodávky atypických provedení s širokou škálou uspořádání ovládacích a řídících systémů. Používáme běžné i nadstandardní materiály a uspokojíme zvýšené požadavky na design. Dodáme různé provedení a podobu kabin, dveří a ovládacích prvků.
 
Dodáme výtahy určené pro různé typy budov. Výtahy pro budovy obytné, průmyslové, obchodní, administrativní a zdravotnické nebo hotelové.
 
Výtahy osobní vyhovují evropské normě EN 81 a ostatním platným předpisům. Zkušenost v oboru již 19 let.
 
Osvědčená technická provedení, stabilní komponenty a materiály, záruky kvality na použité technologie, záruka dobré montáže a přesný pozáruční servis.
Minimální předepsané rozměry kabiny s jedním vstupem nebo dvěma protilehlými vstupy.
Dispoziční výkres provedení najdete pod záložkou lanovéhydraulické výtahy.

Typ výtahu

Minimální rozměry kabina)

Úroveň přístupu

Poznámky

1

Nosnost 450 kg
šířka: 1 000 mm
hloubka: 1 250 mm

Kabina je vhodná pro jednoho uživatele na vozíku pro invalidy

Typ 1 zajišťuje přístup osobám používajícím ruční vozík pro invalidy podle EN 12183 nebo elektrický vozík pro invalidy třídy A podle EN 12184.

2

Nosnost 630 kg
šířka: 1 100 mm
hloubka: 1 400 mm

Kabina je vhodná pro jednoho uživatele na vozíku pro invalidy s průvodcem

Typ 2 zajišťuje přístup osobám používajícím ruční vozík pro invalidy podle EN 12183 nebo elektrický vozík pro invalidy třídy A nebo B podle EN 12184.
Vozíky pro invalidy třídy B jsou určeny pro některá vnitřní prostředí a jsou schopné manévrovat mezi některými vnějšími překážkami.

3

Nosnost 1275 kg
šířka: 1 400 mm
hloubka: 2 000 mm

Kabina je vhodná pro jednoho uživatele na vozíku pro invalidy a více ostatních uživatelů. Také dovoluje otáčení vozíku v kleci.

Typ 2 zajišťuje přístup osobám používajícím ruční vozík pro invalidy podle EN 12183 nebo elektrický vozík pro invalidy třídy A ,B nebo C podle EN 12184.
Vozíky pro invalidy třídy C nejsou určeny jen pro vnitřní prostředí, ale jsou schopné jízdy na dlouhých vzdálenostech a manévrovat mezi některými vnějšími překážkami.
Typ 3 zajišťuje dostatek prostoru pro otáčení pro osoby na vozících pro invalidy třídy A nebo B a pro prostředky zajišťující chůzi (rámy pro chůzi, pojízdné rámy atp.)

a) Šířka klece je vodorovná vzdálenost mezi vnitřními povrchy konstrukčních stěn měřená rovnoběžně se vstupem. Hloubka klece je vodorovná vzdálenost mezi vnitřními povrchy konstrukčních stěn měřená kolmo na šířku.

Videa osobních výtahů

Poslat odkaz na e-mail Vytisknout stránku
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.