Servis, opravy a revize výtahů
Domovní výtahy - dodávky, montáže, servis
servis výtahů
Provádíme komplexní servis výtahů a ostatních zdvihacích zařízení.
 
Servisní činnost provádíme ve městech Praha, Hradec Králové a Trutnov včetně celého území Středočeského a Královéhradeckého kraje.
 
Servis výtahů zabezpečujeme na zdvihacích zařízeních, která jsme vyrobili a známe jejich provozní historii. V rámci naší společnosti provádíme servis také na zařízeních jejichž výrobci jsou jiné dodavatelské firmy. Odborná znalost, zkušenosti a dovednosti našich techniků jsou zárukou vysokého standardu kvality servisu.
 

Program servisní činnosti na výtazích:

Jedná se vždy o soubor úkonů a činností, které zabezpečují spolehlivý a bezpečný provoz výtahů podle platných předpisů a norem. Jsou to provozní prohlídky, odborné prohlídky (revize), odborné a inspekční zkoušky. Dále jsou to pravidelné preventivní údržby a seřizování výtahů.
 
Provádíme odstraňování provozních poruch a držení pohotovosti 24 hod. denně. Podle rozsahu jsou tyto služby a jejich provádění podloženy servisní smlouvou uzavřenou mezi provozovatelem výtahu a naší společností.
 
Dále nabízíme poradenství v oboru a technickou podporu včetně školení personálu provozovatele.
 
Výše ceny za servis je závislá na podmínkách, ve kterých je výtah provozován, na velikosti a nosnosti výtahu, počtu pater a také s ohledem na technickou úroveň, vybavení a stáří zařízení. Poloha a dopravní vzdálenost k zařízení je také kritériem pro stanovení ceny. Viz ceník servisu ZDE.
 
Ceny za služby mohou být účtovány v pravidelných měsíčních nebo čtvrtletních platbách. Služby lze také účtovat za jednorázové úkony. Jednotlivé úkony, např. revize a opravy mohou být prováděny také na základě individuální objednávky nebo dle tel. dohody.
 

Jednotlivé typy servisní činnosti podle rozsahu:

 
  • Nonstop 24 hodin, 365 dnů v roce
  • Hradec Králové, Praha, Trutnov
  • středočeský a východočeský region
  • tel.: 777 903  008
  • e-mail: info@domovnivytahy.cz
 

Galerie servisních prací

bunový pohon lanový výtah
pohon  bezpřevodový
rozvaděč výtahu
servis výtahů
servis výtahů
servis výtahů
servis výtahů
servis výtahů
servis výtahů
servis výtahů
servis výtahů
servis výtahů
DOMOVNÍ VÝTAHY s.r.o.
Dubinská 12
500 09 Hradec Králové
e-mail: info@domovnivytahy.cz
tel.: 490 510 222
mobil: 777 903 008
www.domovni-vytahy.cz
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.