Malý výtah pro vozíčkáře

výtahové plošiny
Malý výtah a plošina je určena pro potřeby dopravy imobilní osoby na vozíku nebo pro dopravu osoby stojící. Tato zvedací plošina je náhradou jednoduchého malého výtahu. Zařízení je určené pro zdvih do 12m. Plošina se pohybuje v uzavřeném prostoru. Prostorem je ohrazená konstrukce šachty. Na plošině je provedeno ohrazení do výšky 1,1m bezpečnostním sklem, lakovaným perforovaným nebo plným plechem.
 
Kabina plošiny může mít ohrazení v celé výšce jako má běžný výtah. Provedení kabiny např. tahokov, bezpečnostní sklo, deky lamina nebo plech. Ovládání plošiny je vybaveno velkoplošnými tlačítky pro snadnou manipulaci.  
 
Jako  opláštění výtahové šachty je nejčastěji použito bezpečnostní sklo, tahokov, lakovaný hliníkový plech, desky sádrokartonu nebo desky cetris, případně je šachta vyzděná. V jednotlivých stanicích jsou instalovány výtahové šachetní dveře vybavené bezpečnostními prvky.
 
Ve spodní stanici stačí k instalaci zahloubení pouze 10cm a v horní stanici vyhovuje běžná výška stropu. Pohon plošiny je elektromechanický nebo hydraulický. Strojovna je umístěná v šachtě a je součástí konstrukce plošiny.
 
Pro návrh zařízení k dopravě pouze imobilních osob jsme schopni úpravy standardů a nižší pořizovací ceny daného výrobku.

Galerie plošin

výtahové plošiny
výtahové plošiny
výtahové plošiny
výtahové plošiny
výtahové plošiny
výtahové plošiny
výtahové plošiny
výtahové plošiny
výtahové plošiny
Stránky: 1 2 3 
Zobrazit na stránku: 9 
Poslat odkaz na e-mail Vytisknout stránku
Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.