Osobní výtahy

Naše společnost nabízí úplnou typovou řadu osobních výtahů a takových technických řešení, aby odpovídala požadavkům provozovatele na účel provozu, způsob ovládání a požadovaný design. Jsme schopni dodat ucelenou parametrovou řadu lanových a hydraulických osobních výtahů. Sjednocujeme optimální funkční řešení a dobrý estetický vzhled.  

Specializujeme se také na dodávky atypických provedení s širokou škálou ovládacích prvků a systémů řízení. Používáme běžné i nadstandardní materiály a uspokojíme zvýšené požadavky na design. Dodáme různé provedení kabin a dveří výtahů.

Dodáme výtahy určené pro různé typy budov. Pro budovy obytné, průmyslové, obchodní, administrativní a zdravotnické nebo hotelové.

Výtahy osobní vyhovují evropské normě ČN EN 81-20/50 a ostatním platným předpisům.

Naše zkušenost v oboru již 25 let.
Osvědčená technická provedení, stabilní komponenty a materiály, záruky kvality na použité technologie, záruka dobré montáže a precizní pozáruční servis.

Typ výtahuMinimální rozměry kabin a)Úroveň přístupuPoznámka
1 Nosnost 450 kg
šířka: 1 000 mm
hloubka: 1 250 mm
Kabina je vhodná pro jednoho uživatele na vozíku pro invalidy Typ 1 zajišťuje přístup osobám používajícím ruční vozík pro invalidy podle EN 12183 nebo elektrický vozík pro invalidy třídy A podle EN 12184.
2 Nosnost 630 kg
šířka: 1 100 mm
hloubka: 1 400 mm
Kabina je vhodná pro jednoho uživatele na vozíku pro invalidy s průvodcem Typ 2 zajišťuje přístup osobám používajícím ruční vozík pro invalidy podle EN 12183 nebo elektrický vozík pro invalidy třídy A nebo B podle EN 12184.
Vozíky pro invalidy třídy B jsou určeny pro některá vnitřní prostředí a jsou schopné manévrovat mezi některými vnějšími překážkami.
3 Nosnost 1275 kg
šířka: 1 400 mm
hloubka: 2 000 mm
Kabina je vhodná pro jednoho uživatele na vozíku pro invalidy a více ostatních uživatelů. Také dovoluje otáčení vozíku v kleci. Typ 2 zajišťuje přístup osobám používajícím ruční vozík pro invalidy podle EN 12183 nebo elektrický vozík pro invalidy třídy A ,B nebo C podle EN 12184.
Vozíky pro invalidy třídy C nejsou určeny jen pro vnitřní prostředí, ale jsou schopné jízdy na dlouhých vzdálenostech a manévrovat mezi některými vnějšími překážkami.
Typ 3 zajišťuje dostatek prostoru pro otáčení pro osoby na vozících pro invalidy třídy A nebo B a pro prostředky zajišťující chůzi (rámy pro chůzi, pojízdné rámy atp.)

a) Šířka klece je vodorovná vzdálenost mezi vnitřními povrchy konstrukčních stěn měřená rovnoběžně se vstupem.
Hloubka klece je vodorovná vzdálenost mezi vnitřními povrchy konstrukčních stěn měřená kolmo na šířku.

Lanové výtahy

Elektrické výtahy s třecím kotoučem, jehož pohon spočívá v tření mezi nosnými lany a drážkami třecího kotouče výtahového stroje. Jsou to tedy...

Více informací

Hydraulické výtahy

Hydraulické výtahy nejsou jen alternativou nebo zastaralou technologií, ale mají samostatné místo ve zdvihací technice. Výborná a měkká...

Více informací