Výtahy

Naše zkušenostI v oboru již 25 let. Vytvoříme pro Vás dokonalý uživatelský komfort.
Jak se stavební technologie stávají vyspělejšími, tak i s technologiemi našich výtahů děláme to samé. Osvědčená technická provedení, stabilní komponenty, záruky kvality na použité materiály, záruky montážních prací a komplexní pozáruční servis.

Naše společnost nabízí úplnou řadu technických řešení, aby odpovídala požadavkům provozovatele. Jsme schopni dodat výtahy osobní a lůžkové, malé domovní výtahy, nákladní a výtahy jídelní. Dodáme výtahy určené pro různé typy budov. Výtahy pro budovy obytné, obchodní, administrativní, hotelové nebo průmyslové.

Umíme dodat výtahovou technologii k řešení klasických a standardních instalací, ale také  k řešení neobvyklých a atypických provedení.
Použijeme běžné a nadstandardní materiály a uspokojíme zvýšené požadavky na design. Dodáme různé provedení kabin, výtahových dveří, ovládacích a signalizačních prvků.

Naše výtahy vyhovují evropské normě ČSN EN 81-20/50 a ostatním platným předpisům.

Osobní výtahy

Naše společnost nabízí úplnou typovou řadu osobních výtahů a takových technických řešení, aby odpovídala požadavkům provozovatele na účel provozu,...

Více informací

Domovní výtahy

Naše domovní výtahy jsou určeny pro instalace do soukromých objektů jako jsou bytové a rodinné domy, vily, haciendy a venkovské usedlosti.

Více informací

Nákladní výtahy

Nabízíme technická řešení pro vertikální dopravu nákladů tak, aby odpovídala požadavkům provozovatele na rozsah provozu a velikost přepravovaných...

Více informací

Historie výtahů

První zdvihadla se používala již v období středověku a jsou vystopována do 3. století před naším letopočtem. Můžeme předpokládat, že jejich...

Více informací